NM resultater

B72 er en av Norges mestvinnende klubb gjennom tidene. Klubben har tatt 262 NM gull per 7/5-2017. Rekordåret var 2003 da B72 tok hele 22 NM gull på en sesong.

1976
1. Herrer junior dobbel: Ingemark Bjørkmann med Jørgen Gierløff fra Fokus

1978
1. Geirr Gustavsen og Jon Olav Haugen i junior dbl.

1979
1. Jon Olav Haugen i senior Mix dobbel med Kristin Doval, Heddal

1980
1. Herrer junior lag: Eivind Onsum, Tore Gabrielsen, Morten Gustavsen og Bengt Paulsen.
2. Gutter lag: G. Linder, Morten Gustavsen og Eivind Onsum.
3. Mix Dobbel: Jon Olav Haugen med Kristin Doval, Heddal

1981
1. Mix dobbel: Jon Olav Haugen med Kristin Doval, Heddal
2. Herrer junior singel: Morten Gustavsen
3. Herrer junior lag: Eivind Onsum, G. Linder, Morten Gustavsen, Håkon Hoff
4. Herrer junior dobbel: Morten Gustavsen og Eivind Onsum
5. Piker 15: Laila Mani
6. Gutter 15: Morten Gustavsen
7. Yngre mix dobbel: Laila Mani og Morten Gustavsen

1982
1. Kongepokal: Tom Johansen
2. Herrer dobbel: Tom Johansen med Pål Guttormsen, Fokus
3. Mix dobbel: Tom Johansen med Tone Folkeson, Fokus
4. Herrer junior singel: Morten Gustavsen
5. Damer junior dobbel: Laila Mani med H. Nilsen, Drammen
6. Herrer junior dobbel: Håkon Hoff og Morten Gustavsen
7. Junior Mix dobbel: Laila Mani og Morten Gustavsen

1983
1. Kongepokal: Tom Johansen
2. Herrer lag: Eivind Onsum, Morten Gustavsen, Jon Olav Haugen, Håkon Hoff, Harry Nilsen
3. Herrer dobbel: Geirr Gustavsen og Tom Johansen
4. Mix dobbel: Jon Olav Haugen med Kristin Doval fra Heddal
5. Damer junior dobbel: Laila Mani med Hege Nilsen fra Drammen

1984
1. Kongepokal: Tom Johansen
2. Herrer lag: Eivin Onsum, Harry Nilsen, Håkon Hoff
3. Mix dobbel: Tom Johansen med Marianne Skarpenes fra Laksevåg

1985
1. Herrer lag: Eivind Onsum, Håkon Hoff, Morten Gustavsen
2. Herrer dobbel: Håkon Hoff, Eivind Onsum
3. Herrer eldre junior singel: Morten Gustavsen

1986
1. Herrer dobbel: Geirr Gustavsen og Morten Gustavsen
2. Mix dobbel: Jon Olav Haugen med Kristin Doval fra Heddal

1987
1. Mix dobbel: Jon Olav Haugen med Kristin Doval fra Heddal

1988
1. Gutter 15: Kjetil Skaret

1989
1. Kongepokal: Kenneth Strøm
2. Herrer veteran 35 dobbel: Svenn Erik Nordby med Egil Aulie fra Lynild

1990
1. Kongepokal: Kenneth Strøm
2. Mix dobbel: Kenneth Strøm med Sonja Rasmussen fra Heros
3. Herrer junior lag: Jan Robert Kallevik, Jostein Dalen, Arild Brække og Kjetil Skaret
4. Herrer junior dobbel: Kjetil Skaret med Jens Vatne, Fjell

1991
1. Kongepokal: Kenneth Strøm
2. Mix dobbel: Kenneth Strøm med Sonja Rasmussen fra Heros
3. Gutter 15 lag: Raymond Gonzales, Håvard Skaret, Geir A. Erlandsen, Ronny Gonzales

1992
1. Kongepokal: Kenneth Strøm
2. Mix dobbel: Kenneth Strøm med Sonja Rasmussen fra Heros
3. Herrer dobbel: Kenneth Strøm med Frode Grini fra Laksevåg
4. Herrer eldre junior dobbel: Raymond Gonzales med Bjørn Erik Lobben fra Fokus
5. Herrer junior lag: Ronny Gonzales, Tor Egil Pettersen, Geir A. Erlandsen og Raymond Gonzales
6. Herrer junior dobbel: Geir A. Erlandsen med Stian Winther fra Larvik
7. Gutter 15: Geir A. Erlandsen
8. Gutter dobbel: Geir A. Erlandsen med Stian Winther fra Larvik
9. Yngre mix dobbel: Geir A. Erlandsen med Bodil Bjørnå fra Tromsø

1993
1. Mix dobbel: Frode Grini med Marianne Blikken fra Modum
2. Herrer eldre junior dobbel: Geir A. Erlandsen med Stian Winther fra Larvik3. 3. Herrer junior lag: Tor Egil Pettersen, Raymond Gonzales, Håvard Skaret, Geir A. Erlandsen og Glenn Larsen
4. Herrer junior dobbel: Geir A. Erlandsen med Stian Winther fra Larvik
5. Gutter lag: Tor Egil Pettersen, Glenn Larsen, Håvard Skaret, Ivar Slåstad

1994
1. Herrer lag: Frode Grini, Geir A. Erlandsen, Raymond Gonzales
2. Herrer eldre junior singel: Geir A. Erlandsen
3. Herrer eldre junior dobbel: Geir A. Erlandsen med Stian Winther fra Larvik
4. Herrer junior dobbel: Geir A. Erlandsen med Stian Winther fra Larvik
5. Gutter lag: Glenn Larsen, Ivar Slåstad, Erlend Rønningen, Ørjan Hansen
6. Gutter dobbel: Glenn Larsen med Stian Rusten fra Lynild

1995
1. Herrer eldre junior dobbel: Geir A. Erlandsen med Stian Winther fra Larvik
2. Herrer eldre junior mix dobbel: Geir A. Erlandsen med Bodil Bjørnå fra Tromsø
3. Herrer junior singel: Tor Egil Pettersen
4. Herrer junior dobbel: Glenn Larsen med Stian Rusten fra Fjell

1996
1. Herrer junior dobbel: Glenn Larsen med Stian Rusten fra Fjell

1999
1. Mix dobbel: Joachim Sørensen med Stine Haga fra Modum
2. Damer eldre junior singel: Ingvild Starheim
3. Herrer eldre junior lag: Ørjan Hansen, Raymond Bergaas, Joachim Sørensen, Glenn Larsen
4. Herrer eldre junior dobbel: Glenn Larsen med Stian Rusten fra Fjell
5. Herrer junior dobbel: Arne Marino Aarås med Christian Hauger fra Kobra
6. Herrer veteran 60: Istvan Pirisi

2000
1. Gutter 15: Ørjan Müller
2. Gutter lag: Even Heggernes, Ørjan Müller, Arne Marino Aarås, Eric Berner, Sindre Åteigen
3. Gutter dobbel: Arne Marino Aarås, Eric Berner
4. Herrer veteran 35: Eivind Onsum
5. Herrer veteran 60: Istvan Pirisi

2001
1. Herrer eldre junior dobbel: Arne Marino Aarås, Eric Berner
2. Herrer junior singel: Arne Marino Aarås
3. Herrer junior lag: Eric Berner, Rune Engebretsen, Nils Haugland, Arne Marino Aarås, Sindre Åteigen
4. Gutter lag: Arne Marino Aarås, Eric Berner, Nils Haugland
5. Piker dobbel: Anna Berner med Agnes Amundsen fra Heros
6. Gutter dobbel: Arne Marino Aarås, Eric Berner
7. Damer veteran 35: Kristin Doval
8. Herrer veteran 35 lag: Morten Gustavsen, Eivind Onsum, Harry Nilsen, Morten Midtli
9. Veteran mix dobbel: Kristin Doval med Jon Olav Haugen fra Grei
10. Herrer veteran 35 dobbel: Eivind Onsum og Morten Gustavsen

2002
1. Funksjonshemmede stående singel: Tore Johansen
2. Herre junior singel: Eric Berner
3. Herrer junior lag: Sindre Åteigen, Nils Haugland, Rune Engebretsen, Eric Berner, Arne Marino Aarås
4. Herrer junior dobbel: Nils Haugland og Sindre Åteigen
5. Junior mix dobbel: Nils Haugland med Ingvild Karlsen fra Tromsø
6. Piker 15: Anna Berner
7. Gutter 15: Arne Marino Aarås
8. Piker lag: Anna Berner og Heidi Stien
9. Gutter lag: Arne Marino Aarås, Tore Sørnes, Eric Berner og Nils Haugland
10. Gutter dobbel: Arne Marino Aarås, Eric Berner
11.  Yngre mix dobbel: Eric Berner og Anna Berner
12. Herrer veteran 60 dobbel: Istvan Pirisi og Tore Johansen

2003
1. Funksjonshemmede stående singel: Tore Johansen
2. Herrer dobbel: Raymond Gonzales, Arne Marino Aarås
3. Herrer eldre junior singel: Arne Marino Aarås
4. Damer eldre junior dobbel: Oddry Folkestad og Stine Haga
5. Herrer eldre junior dobbel: Arne Marino Aarås, Eric Berner
6. Herrer junior singel: Arne Marino Aarås
7. Damer junior lag: Anna Berner og Marthe Nilsen
8. Herrer junior lag: Arne Marino Aarås, Nils Haugland, Eric Berner
9. Damer junior dobbel: Anna Berner, Marthe Nilsen
10. Herrer junior dobbel: Eric Berner og Arne Marino Aarås
11. Junior mix dobbel: Nils Haugland med Ingvild Karlsen fra Tromsø
12. Piker 15: Anna Berner
13. Gutter 15: Eric Berner
14. Funksjonshemmede 15: Joachim Paulsen
15. Piker lag: Anna Berner, Marthe Nilsen
16. Gutter lag: Jostein Johansen, Aleksander Rønning, Eric Berner
17. Yngre mix dobbel: Eric Berner og Anna Berner
18. Herrer veteran 35 lag: Tom Johansen, Jon Olav Haugen, Jan Berner, Rikard Silen og Eivind Onsum
19. Herrer veteran 40: Tom Johansen
20. Damer lag: Anna Berner, Oddry Folkestad og Stine Haga
21. Herrer lag: Glenn Larsen, Joachim Sørensen, Raymond Gonzales, Rune Engebretsen og Eric Berner
22. Damer eldre junior: Stine Haga

2004
1. Herrer lag: Zhang Miao, Raymond Gonzales, Arne Marino Aarås
2. Damer dobbel: Stine Haga med Lill Kristin Wenneberg fra Heros
3. Damer eldre junior singel: Stine Haga
4. Herrer eldre junior singel: Eric Berner
5. Damer eldre junior dobbel: Stine Haga og Anna Berner
6. Herrer eldre junior dobbel: Nils Haugland og Sindre Åteigen
7. Herrer junior singel: Arne Marino Aarås
8. Damer junior lag: Marthe Nilsen og Anna Berner
9. Herrer junior lag: Jostein Johansen, Nils Haugland, Eric Berner, Arne Marino Aarås
10. Damer junior dobbel: Marthe Nilsen, Anna Berner
11. Herrer junior dobbel: Aleksander Rønning og Nils Haugland
12. Junior mix: Eric Berner og Anna Berner
13. Piker 15: Marthe Nilsen
14. Piker lag: Marthe Nilsen
15. Piker dobbel: Marthe Nilsen og Anna Berner
16. Mix dobbel: Anna Berner med Jonas Nilseng
17. Herrer veteran 35 lag: Tom Johansen, Jon Olav Haugen, Eivind Onsum, Nils Are Økland
18. Herrer veteran 40: Tom Johansen

2005
1. Kongepokal: Stine Haga
2. Herrer veteran 40 singel: Tom Johansen
3. Piker 15 singel: Marthe Nilsen
4. Damer junior lag: Anna Berner og Marthe Nilsen
5. Junior mix dobbel: Anna Berner og Eric Berner
6. Damer junior singel: Marthe Nilsen
7. Damer eldre junior dobbel: Marthe Nilsen og Anna Berner
8. Herrer eldre junior singel: Nils M. Haugland
9. Damer eldre junior singel: Anna Berner
10. Damer lag: Marthe Nilsen, Anna Berner og Stine Haga
11. Herrer veteran 35 lag: Tom Johansen, Harry Nilsen, Jon Olav Haugen og Eivind Onsum

2007
1. Herrer Veteran 40 singel: Eivind Onsum
2. Herrer eldre junior dobbel: Eric Berner med Martin Røste fra Modum
3. Herrer eldre junior singel: Eric Berner
4. Herrer dobbel: Raymond Gonzales og Eric Berner

2008
1. Herrer Veteran 40 singel: Eivind Onsum
2. Damer eldre junior dobbel: Marthe Nilsen og Anna Berner
3. Damer eldre junior singel: Anna Berner
4. Mix dobbel: Raymond Gonzales og Marthe Nilsen

2009
1. Kongepokal: Marthe Nilsen
2. Damer eldre junior dobbel: Marthe Nilsen med Manuela Erentsen fra Heros
3. Herrer dobbel: Eric Berner og Kristoffer Hellerud
4. Damer dobbel: Marthe Nilsen med Manuela Erentsen fra Heros
5. Gutter lag: Magnus B. Holm, Eskild Jørgensen og Hogne Jørgensen

2010
1. Kongepokal: Marthe Nilsen
2. Veteran mix dobbel: Raymond Gonzales og Aida Pezer
3. Herrer Veteran 40 singel: Eivind Onsum
4. Herrer junior lag: Pål Francis Aarås, Lars Rønneberg, Hogne Jørgensen, Magnus B. Holm og Eskild Jørgensen
5. Herrer eldre junior dobbel: Lars Rønnerberg med Eskil Lindholm fra Fokus
6. Damer dobbel: Marthe Nilsen og Aida Pezer
7. Damer veteran 35 lag: Aida Pezer og Jeanette Haugen

2011
1. Kongepokal: Sonja Obradovic
2. Damer lag: Marthe Nilsen og Sonja Obradovic
3. Mix dobbel: Sonja Obradovic og Raymond Gonzales
4. Damer dobbel: Marthe Nilsen og Sonja Obradovic
5. Damer eldre junior: Marthe Nilsen
6. Herrer junior dobbel: Magnus B. Holm med Lars Rønneberg fra Laksevåg BTK
7. Piker 15: Sara Berner
8. Herrer veteran 40: Frode Grini
9. Herrer veteran 35 dobbel: Raymond Gonzales og Frode Grini
10: Damer veteran 35 dobbel: Jeanette Haugen med Ann Mortensbakke, Heros

2012
1. Kongepokal: Sonja Obradovic
2.Mix dobbel: Sonja Obradovic og Raymond Gonzales
3.Piker 15 dobbel: Rebekka Carlsen med Ilka Doval fra Heddal BTK
4.Herrer Veteran 35 lag: Raymond Gonzales, Victor Horgen og Eivind Onsum
5.Herrer Veteran 50 lag: Jon Olav Haugen, Harry Nilsen, Jan Berner
6.Herrer Veteran 50 dobbel: Jon Olav Haugen og Harry Nilsen
7.Herrer 50 singel: Jon Olav Haugen
8.Herrer 35 singel: Raymond Gonzales

2013
1. Mix dobbel 15 år: Rebekka Carlsen med Fredrik Meringdal fra Volda BTK
2. Piker 15 år dobbel: Ilka Doval og Rebekka Carlsen
3. Piker 15 lag: Ilka Doval, Nora Nilsen og Rebekka Carlsen
4. Herrer 35 singel: Raymond Gonzales
5. Herrer 35 lag: Raymond Gonzales, Victor Horgen, Eivind Onsum, Frode Grini
6. Herrer 50 lag: Svenn-Erik Nordby, Lars Carlsen, Jon-Olav Haugen, Harry Nilsen
7. Herrer 35 dobbel: Raymond Gonzales og Frode Grini
8. Mix 35 dobbel: Nina Jeletich og Raymond Gonzales
9. Herrer 50 dobbel: Jon-Olav Haugen og Harry Nilsen
10. Junior mix: Sara Berner med Erik Doval fra Eiker BTK
11. Eldre junior dobbel: Magnus Holm med Lars Rønneberg fra Laksevåg
12. Junior dobbel: Eskild Jørgensen med Erik Doval fra Eiker BTK

2014
1. Kongepokal: Rebekka Carlsen
2. Damer junior lag: Ilka Doval, Sara Berner, Rebekka Carlsen, Nora Nilsen
3. Damer junior single: Sarah Horgen
4. Damer eldre junior single: Sara Berner
5. Damer junior dobbel: Rebekka Carlsen og Ilka Doval
6. Junior mix dobbel: Rebekka Carlsen med Fredrik Meringdal fra Hjelseth.
7. Damer senior lag: Ilka Doval, Marthe Nilsen og Rebekka Carlsen
8. Damer dobbel: Rebekka Carlsen og Ilka Doval
9. Jenter lag: Rebekka Carlsen og Ilka Doval
10. Jenter dobbel: Rebekka Carlsen og Ilka Doval
11. Mix dobbel: Ilka Doval med Mats Meinseth fra Eiker
12. Jenter 15 single: Ilka Doval
13. Damer veteran 35 lag: Nina Jeletich og Aida Pezer
14. Damer veteran 35 dobbel: Nina Jeletich og Aida Pezer
15. Herrer veteran 50 dobbel: Roy Andersen og Jon Olav Haugen
16. Herrer veteran 60 dobbel: Svenn-Erik Nordby med Zvonko Siladji fra Fornebu
17. Damer veteran 35 single: Aida Pezer

2015
1. Damer junior lag: Nora Nilsen, Sarah Horgen, Anne Sophie Kalvatn
2. Herrer junior lag: Adrian Wetzel, Petros Siapkaras, Mikkel Gudmundsen, Sondre Berner
3. Damer junior dobbel: Rebekka Carlsen og Nora Nilsen
4. Junior mix dobbel: Nora Nilsen og Sondre Berner
5. Damer junior single: Rebekka Carlsen
6. Damer eldre junior dobbel: Nora Nilsen og Rebekka Carlsen
7. Damer eldre junior single: Rebekka Carlsen
8. Damer senior dobbel: Nora Nilsen og Rebekka Carlsen
9. Senior mix dobbel: Nora Nilsen med Espen Rønneberg, Laksevåg
10. Jenter lag: Rebekka Carlsen, Maja Gjelle, Kristin Nordhelle
11. Jenter dobbel: Rebekka Carlsen, Maja Gjelle
12. Gutter dobbel: Adrian Wetzel og Sondre Berner
13. Yngre mix dobbel: Rebekka Carlsen og Adrian Wetzel
14. Gutter 15 single: Adrian Wetzel
15. Jenter 15 single: Rebekka Carlsen
16. Herrer veteran 50 dobbel: Harry Nilsen og Jon Olav Haugen
17. Herrer veteran 50 lag: Harry Nilsen og Jon Olav Haugen

2016
1. Herrer junior lag: Adrian Wetzel, Sondre Berner, Mikkel Gudmundsen og Hilding Persson
2. Damer junior lag: Rebekka Carlsen, Nora Nilsen, Sarah Horgen
3. Damer junior dobbel: Nora Nilsen og Rebekka Carlsen
4. Junior mix dobbel: Sarah Horgen og Mikkel Gudmundsen
5. Jenter lag: Katarina Wetzel og Anne Sophie Kalvatn
6. Jenter dobbel: Katarina Wetzel og Anne Sophie Kalvatn
7. Senior mix dobbel: Nora Nilsen med Geir Erlandsen, Stord
8. Herrer veteran 50 lag: Harry Nilsen, Jon Olav Haugen og Steinar Nilsen
9. Herrer veteran 35 double: Victor Horgen med Roger Andersson, Stord BTK
10. Herrer veteran 50 double: Jon Olav Haugen og Harry Nilsen

2017
1. Kongepokal: Maja Haugen Gjelle
2. Damer eldre junior lag: My Hien Do Vo, Maria Horgen, Frøydis Jørgensen, Anne Sophie Kalvatn
3. Senior mix dobbel: Sarah Horgen med Roger Andersson, Stord BTK
4. Senior damer dobbel: Rebekka Carlsen og Sarah Horgen
5. Jenter lag: Katarina Wetzel og Martine Toftaker
6. Jenter dobbel: Katarina Wetzel og Martine Toftaker
7. Gutter Funksjonshemmede: Iver Helle Christiansen
8. Yngre mix dobbel: Martine Toftaker og Fredrik Buringrud-Langen
9. Jenter 15 single: Katarina Wetzel
10. Herrer junior lag: Adrian Wetzel, Sondre Berner, Henrik Nilsen og Fredrik Buringrud-Langen
11. Damer junior lag: Rebekka Carlsen og Maja Haugen Gjelle
12. Damer junior dobbel: Rebekka Carlsen og Maja Haugen Gjelle
13. Damer junior single: Maja Haugen Gjelle
14. Damer eldre junior double: Sarah Horgen og Rebekka Carlsen
15. Damer eldre junior single: Maja Haugen Gjelle
16. Herrer eldre junior single: Adrian Wetzel
17. Herrer veteran 35 single: Fredrik Zhang