Author Archives: Sindre

Deltagerliste, seeding og tidsskjema senior NM

Program og oppdaterte deltakerlister i alle klasser med seeding ligger nå ute samt oppdatert tidsskjema.

Streaming: https://www.youtube.com/channel/UC8JYfgsYwVax7h14pZjMxqQ/live 

NB: starttidspunkt på damer double er endret til kl 11.20!

NM Program 2019

Deltakerliste, alle klasser, med seeding og startnummer

NM Tidsskjema 2019 (Sist oppdater 27/2. 10:30)

NB: Herrer B pulje spilles i B-72 hallen!

Påmeldingsoversikt, Inndelt per klubb

Trekning og resultater: http://resultat.ondata.se/000612/

Lagkamper:  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hNF7EaXuzy1At3U920KkG6C7DB7M_iK8YPFuEh1q1mw/edit?usp=sharing

Innbydelse til senior NM er klar!

Da er invitasjonen til senior NM klar og kan lastes ned på linkene under:

Invitasjon Påmelding Akkreditering

Bekka på nye eventyr

Under følger en rapport fra Rebekka om hvordan profftilværelsen er i Linz

Continue reading

THON HOTEL NORDLYS CUP 2016

De kuleste B72 jentene, Yoana, Martine og Katta, sammen med Sindre, tok turen til Bodø ‪fredag ettermiddag. Og som vanlig var det Katta som ble stoppet i sikkerhetskontrollen….
Continue reading

Trening i høstferien

I høstferien så vil det være organiserte treninger, men med påmelding. Treningene er åpne for alle, påmelding skjer på skjema i hallen eller til Jonas.

Tidene er som følger:

Mandag til og med torsdag
10:30 – 13:00 og 15:00 – 17:30

Fredag

13:00 – 15:30.

5.september starter nybegynnertreningene opp igjen

Nybegynnertreningene starter opp 5.september.

Treningstidene for nye spillere vil være som følger:

Mandag 1730 – 1850

Onsdag 1730 – 1850

Fredag 1700 – 1800

Husk vanlig treningstøy og sko uten svarte såler. Rekkert får man låne i klubben i starten.

Treningsgrupper

Her kommer gruppeinndelingen for sesongen.

Continue reading

RC2 – resultater ferdigspilt

Her er resultatene fra RC

Resultatliste komprimert, ferdigsp. klasser

Treningstider i høstferien

Mandag
11:30 – 14:00 – Åpen trening – Fredrik
17:00 – 19:00 – Nybegynnergruppa – Nini, Frøydis og Jonas

Tirsdag
11:30 – 14:00 – Åpen trening – Fredrik og Kristin

Onsdag
11:30 – 14:00 – Åpen trening – Fredrik
17:00 – 19:00 – Nybegynnergruppa – Nini og Jonas

Torsdag
11:30 – 14:00 – A og B gruppa – Sindre og Kristin
18:00 – 20:10 – Åpen trening – Sindre og Ragna

Fredag
10:00 – 13:00 Åpen trening – Sindre og Ragna
13:30 – Avreise Rekordspelen

Her er treningstidene for høsten 2015

Mandag:
17:00 – 19:00 – Gruppe C – Sindre og Nini
19:00 – 21:30 – Gruppe B og A – Sindre og Huang

Tirsdag
16:00 – 18:00 – Gruppe C – Sindre og Kristin
17:00 – 17:45 – Gruppe A og B – Serv
18:00 – 21:10 – Gruppe A og B – Sindre og Fredrik

Onsdag
15:00 – 17:00 – Gruppe A og B – Sindre
17:00 – 19:00 – Gruppe B og C – Sindre og Nini
19:00 – 21:30 – Gruppe A og NTG – Fredrik og Sindre

Torsdag
16:00 – 18:00 – Gruppe C – Sindre og Kristin
17:00 – 17:45 – Gruppe A og B – Serv
18:00 – 21:10 – Gruppe A og B – Sindre

Fredag
15:00 – 17:00 – Gruppe B og C – Sindre og Ragna
17:00 – 19:30 – Gruppe A og NTG – Fredrik

Nybegynnertreningene starter opp 14.september.